Eto Sto Sam Vruc / Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaWar resultsGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 50, dana 12/4/2021, 03:00.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
master
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Jovica
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Aleksa4
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
gilliermo
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
gio
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
weka_kt
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Genius?!
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
iNSANE
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
zwekan
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
RADiCAL
neaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 415.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Drakze.

Ukupno postova: 2265. in 307 subjects

 

 neaktivnost igraca !!!!

Go down 
+12
luka_mikey
Aleksa4
weka_kt
XTRAA
Jovica
Rodj@k
master
RADiCAL
iNSANE
RoadRunner
gilliermo
LakiLane
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime16/10/2011, 21:43

jesi ikad čuo za karikiranje?
a sklekovi uff, nemrem trenutno, boli me lakat od drkice u ormaru lol! lol!
[Vrh] Go down
LakiLane
Admin
Admin
LakiLane


Posts : 102
Points : 258
Reputation : 26
Join date : 11.09.2010
Age : 33
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime16/10/2011, 21:47

ajde sad ovako da razjasnimo !!

master opet si poceo potpaljivati ljude, ulizivat se i takve gluposti, wekice ovo ono, ajde treba vam rame za plakanje !!!! pa sta ocete ovo vam je bilo upozorenje samo, a kao sto sam tvoj post procitao ti bi njih kikovao. E pa ja nebi, oni su godinu dana ovamo i jace, dobar sam sa svima, zasto kick bezveze, razumem ih skola ovo ono ocene i takve guposti, ima aktivnijih ljudi koji mozda zasluzuju da se prebace u essv. Master nije tebi niko kriv sto si imao takav ispad i sto su ti se oduzela admin prava, chill, nadji neku picku ili nesto vodaj je malo izduvaj se i gotovo, kad se vratis u normalu dodji lepo da pricamo zajebavajmo se i tak kao sto je i bilo prije ispada !

Dabo jura runner oni su starosedeoci ! njih nema sta kickat iz klana!!

Isto ovako spsv radi u sklopu essv koja je tu razlika !!?! nikakava, jer vas mozda sramota sto imate taj tag od spsv ?!?! daj ajde igrica je samo !! da se nervirate samo zbog toga, glupost, igras za zivot? pare ? imas sta od igrice ?? nema niko nista, mislim da se strasti moraju smiriti, zbrojite 2+2, razmislite malo. Oko ovog ste sada digli pobunu bezveze i mislim da niste imali nikakvog razloga !

weka o cemu pricas kakva elektra kakve gluposti bio bi obavesten da si bio online, ajde nemoj cmizdrit tu, i ja da sam prebacen tako kao sad sto je bilo, bio bi normalan, jebe mi se za tag koji je klan eesv ili spsv, jer ostaje isto drustvo, iste osobe igraju warove, jel mozes shvatiti o cemu ti pricam ?!?

neda mi se vise raspravljati o ovakvim glupostima, molio bi da se prestanete ponasati kao klinci od 6 godina, master tebe sad isto javno opominjem jer si prevrsio svaku meru, nemoras na svaki post potpaljivat watru i pravit se grbav !

Za svaki problem nacice se resenje, dobro ili lose, sve ce zavisiti od vas...

[Vrh] Go down
LakiLane
Admin
Admin
LakiLane


Posts : 102
Points : 258
Reputation : 26
Join date : 11.09.2010
Age : 33
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime16/10/2011, 21:50

I da ovo sam i prije reko i ponovo cu ponoviti

KO NEMA PAMETAN KOMENTAR NA NEKU VAZNU TEMU MOLIO BIH GA DA SE NE IZJASNJAVA !!!!
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime16/10/2011, 21:52

Nakon svega procitanog ovdi, shavtili ste vjerojatno ako nista aktivni idete u spsv, ako nebudete i dalje aktivni ide kick, to vridi za sve i nema se sad tuzit kako on nije tako, zasto on je i slicne stvari...
[Vrh] Go down
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime16/10/2011, 21:53

LakiLane je napisao/la:
I da ovo sam i prije reko i ponovo cu ponoviti

KO NEMA PAMETAN KOMENTAR NA NEKU VAZNU TEMU MOLIO BIH GA DA SE NE IZJASNJAVA !!!!
Ja mislim da lakija treba kickat iz klana ! neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729 neaktivnost igraca !!!! - Page 3 73729
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime16/10/2011, 21:57

nije me nikakva sramota nosit spsv tag, naprotiv.
nisam bio online? jel živimo u 21 stoljeću da se može na više načina obavijestit? živimo. lazo ionako me i imaš na fejsu, isto tako i mirko, i dražen itd itd.
opet elektra, pa mamu m j jel vi shvaćate kad netko nešto karikira? omfg
ne smeta mi to što sam prebačen, smeta me samo način na kako je to odrađeno jel ti razumiješ i što ja tebi pričam? i meni je igranje coda zajebancija, to nam je prvo i bilo bitno u klanu. ne cmizdrim ali ne volim kad se takve stvari dešavaju.
ne volim nepravdu, a pogotovo ako se ista događa o meni. uvijek sam bio aktivan, uvijek sam igrao warove kad sam bio u mogućnosti, i onda se ovako nešto desi? pa ček sam malo. rijetko kad nisam mogao war odigrat i onda se ovako odnosite prema meni o.O..možda nisam u rangu fuckica, big-a,mastera, možda nisam pro player ali igram za tim.
i ja ću ko trisho reć, doći ću vikendom, igrat ponekad i to je to od mene. a što će onda biti? napravit još jedan podklan da nas i tamo stavite? ovime ste digli nepotrebnu prašinu, i dosta ljudi ova odluka nije jasna. neću javno imenovat da ne bi bilo sranja.
stoga pozz momci od mene. vidimo se tu i tamo Wink
[Vrh] Go down
master
Clan Member
Clan Member
master


Posts : 309
Points : 396
Reputation : 2
Join date : 24.10.2010
Age : 32
Location : Samobor

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 07:23

Ja palim vatru i dizem prasinu,pravim se grbav? molim te na kurac mi idu takvi komentari.
Ja sam direktan i iskren bio i uvjek cu ostat to ako se nekom ne svida nisam mu ja kriv.
Ako suosjecam sa wekom neznaci da ga okrecem protiv vas.
Javno me opominjes jer sam prevrsio svaku mjeru.A koju to molim te ljepo to sto sam suosjecao sa wekicom?To sto sam bolji malo sa njim nego sa 40%ostalih membera neznaci nista nego samo nas odnos.
Weka ima pravo u vezi svega sta je napiso a ostalo necu komentirat da nebi letio iz clana...Da ste morali donijet takvu odluku preko noci...niste bas..
To sto ste extru prebacili stvarno nije isto u redu..
[Vrh] Go down
Genius?!
Clan Member
Clan Member
Genius?!


Posts : 167
Points : 259
Reputation : 12
Join date : 06.12.2010
Age : 29

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 12:36

weka_kt je napisao/la:
ma meni smeta to što je većina znala moje razloge, i to sam stalno ponavljo dok sam igrao war s vama na sestrinom kompu, a to što su ljudi ne doživljavaju nije moj problem, jer sam to ponavljo ohoho puta
kao drugo: imamo glavnog admina i sporedne, i rekli ste ništa na svoju ruku, ok razumijem većina je vas bila za, no inače bi razumio da vas ima 15 pa reko ok kako većina kaže, ali vas je par i onda bi bilo dobro da bude jednoglasna odluka
treće: izbaciti xtruu iz essv-a, koji je od samih početaka, je sulud potez i samim time ste izgubili moje poštovanje
4to: oni moji nickovi su i bili znak protesta ali prvenstveno zajebancija mene i genijusa
5: zašto niste porazgovarali s osobama zašto nisu aktivni? jel imamo forum? imamo. jel imamo se svi na xfu? imamo. jel se imamo i na fejsu? imamo, pa zar je bilo teško poslati i pitati osobe zašto niste više aktivni i reći samim time što sljedi ako je aktivnost smanjena.
a ne da ja sad dođem i vidim izbačen, dobro premješten u spsv bez da je itko išta rekao, bez upozorenja.

Xtruu stvarno niste trebali u SPSV posto je dosao u ESSV među prvima..
[Vrh] Go down
Aleksa4
Clan Member
Clan Member
Aleksa4


Posts : 268
Points : 458
Reputation : 2
Join date : 02.10.2010
Location : brdovec TOTALNO nije metropola

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 13:14

LakiLane je napisao/la:
ajde sad ovako da razjasnimo !!

Dabo jura runner oni su starosedeoci ! njih nema sta kickat iz klana!!


nema se po tome ni xtruu
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 13:27

xtra nije starosjedioc
[Vrh] Go down
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 16:57

RADiCAL je napisao/la:
xtra nije starosjedioc
jeste
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
XTRAA
Clan Member
Clan Member
XTRAA


Posts : 121
Points : 255
Reputation : 8
Join date : 16.09.2010
Age : 29
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 17:23

RADiCAL je napisao/la:
xtra nije starosjedioc

neznam sta znaci starosjedioc posto je to nekakva metafora ali ja san u ESSV od 2009
[Vrh] Go down
RoadRunner
Clan Member
Clan Member
RoadRunner


Posts : 57
Points : 83
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 17:55

jovica je napisao/la:
RADiCAL je napisao/la:
xtra nije starosjedioc
jeste


hahahahaaha
[Vrh] Go down
Rodj@k
Clan Member
Clan Member
Rodj@k


Posts : 108
Points : 144
Reputation : -1
Join date : 07.01.2011
Age : 43
Location : Vinkovci

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 18:32

Eo vidite kak sad funkcionira!
Većina je više aktivna nega prije movanja a oni koji nisu su objasnili na forumu zaš nisu i to je to.

Ne znam zaš pravite dramu oko svega ovog a ne recimo oko war servera koji ističe kroz 5 dana!!!

Ili recimo oko cb squada!

Ili recimo oko nekog sponzorstva servera!

Ali neee....svi znaju filozofirat i procijenjivat odluke glede, sad u ovom trenutku, nevažnih stvari a ne oko stvari koje su bitne za opstanak klana!

Što niste napravili nekakav topic poticaja za uplate za war server, neke nove ideje predložit....a ne žvakat o tuđim idejama!

I na kraju krajeva, što vam toliko znači "obitavat" u ESSV-u ak niste aktivni?!Šta, možeš frendu reć kak si u ESSV-u kao neki znak dokazivanja/pokazivanja?!?

Pa kad hoćete već bit dio klana potrudite se malo oko njega!!!Predložite, dopunite, doprinesite (ne nužno novcem, vjerujem kad kažete da se nema) bilo čim osim dramatiziranjem tuđih tema i topica!
[Vrh] Go down
http://www.euroexpress.hr
luka_mikey
Clan Member
Clan Member



Posts : 48
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 23.11.2010
Age : 29
Location : Brdovec nije metropola

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 20:29

RADiCAL je napisao/la:
A i ti bukovac nemoras uvik biti bahat kad ti se nesto kaze, za rodjino formalno pisanje tu nije nista lose, kad bi svak pisa u stilu njega bilo bi reda i mira na ovom forumu...

zašto svaki put kad ja nešto kažem mora ispast bahato? po čemu si to zaključio, molim te lijepo da mi objasniš.. nije mi namjera bila bit bahat, ako je netko tako shvatio - ispričavam se.

EtoStoSamVruc/Triple X
[Vrh] Go down
LakiLane
Admin
Admin
LakiLane


Posts : 102
Points : 258
Reputation : 26
Join date : 11.09.2010
Age : 33
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 20:30

Lepo rodjo, ide lock
[Vrh] Go down
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 20:38

LakiLane je napisao/la:
Lepo rodjo, ide lock
I unlock,sorry laki ali mislim da ova tema nije jos resena i ja sam protiv tog nenajavljenog prebacivanja,ok stavio sam te za admina ali mislim da je trebalo prvo biti na forumu ko ce biti prebacen i takodjer mislim da se weki duguje izvinjenje jer je decko dao razlog zasto je neaktivan i svi pricate nesto o tome koji im je faktor spsv ili essv pa stavi se na njihovo mesto,jer nebi popizdio da ti se sjebe comp nema te neko vreme i odjednom nisi u klanu,bar ste mogli javiti decku za to !
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 20:40

i da xtra je duze i od mene u klanu,ako on nije starosedioc nezz ko jeste onda
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 20:47

dalje...master tebe sam gotivio ali si izgubio postovanje zbog onog ispada,kao klinac si se poneo,psovati i jebati mamu nekom,ne nekom nego deckima sa kojima si visio na ts-u zbog.....nezz stvarno cega,sve se moglo i lepse srediti,na xf-u sam te stavio za war admina i ukinuo sva prava pa se tebi svidjalo to ili ne briga me

triso ti si bahat odkad te znam i nebi te mogao zamisliti kulturnog Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 20:59

Hvala ti jovice na potpori, i ostalim dečkima iz klana koji razumiju moju situaciju. ovi se drže jedne stvari koju kažem, a ne obaziru se na gro ostalih koje sam napisao

Rodj@k je napisao/la:
Eo vidite kak sad funkcionira!
I na kraju krajeva, što vam toliko znači "obitavat" u ESSV-u ak niste aktivni?!Šta, možeš frendu reć kak si u ESSV-u kao neki znak dokazivanja/pokazivanja?!?
a mirko kad ja to nisam bio aktivan? osim kad mi je otišao hdd od laptopa pa sam se vratio, i sad kad mi je matična. kolko si warova samnom odigro? ponekad smo znali odigrat i 7 warova na dan? i to nije aktivnost? ufff
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 21:09

Kao starosjedioce milsim na momke koji su osnovali klan, a to su runner, razor dabo i jura?
[Vrh] Go down
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 21:11

aha,oki Wink Wink Wink
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 21:16

Rodjak je apsolutno u pravu sa tim sta je naveo gori, biti u klanu ne znaci samo biti online, to hatjeva i neke druge obaveze, kao npr sudjelovanje na warovima, na trenizima, doprinos za servere i milijun drugih funkcija... Kad vec udjete u essv kao clanovi onda bar nastojte ispunjavati dio tih obaveza.
[Vrh] Go down
Rodj@k
Clan Member
Clan Member
Rodj@k


Posts : 108
Points : 144
Reputation : -1
Join date : 07.01.2011
Age : 43
Location : Vinkovci

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 22:11

Ništa ba...onda sve vratite u ESSV i imat ćemo 35 članova od toga 20 koju su povremeno na xf-u a od tih 20, 10 koji aktivno igraju i to je to!

Weka ba rapizdio si me onim sranjem na ts-u i onda po forumu plačeš kako te admini tlače i tražiš rame za plakanje!
Eto ti master i jovica pa plači njima i ev ti moje mjesto i do kurca sve!

Šta ste se uvatili toga bogara ti ko da te neko silovo!?!?!!?Tvoju situaciju???KOja??Jes te oteli vanzemaljci gospe ti??Tvoja situacija....

A issati krvavog što zakompilcirate običnu glupost!

Aj sad otegnite topic ko stari zavjet pa da se popičkamo svi i amen diko!!
[Vrh] Go down
http://www.euroexpress.hr
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime17/10/2011, 22:27

Ovdje vise nema rasprave, naci cemo se na ts-u za vikend i svi cemo popricat o tome
[Vrh] Go down
Sponsored content





neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
neaktivnost igraca !!!!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Eto Sto Sam Vruc / Clan :: NOVOSTI-
Forum(o)Bir: