Eto Sto Sam Vruc / Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaWar resultsGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 50, dana 12/4/2021, 03:00.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
master
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
Jovica
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
Aleksa4
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
gilliermo
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
gio
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
weka_kt
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
Genius?!
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
iNSANE
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
zwekan
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
RADiCAL
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_lcapneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_voting_barneaktivnost igraca !!!! - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 415.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Drakze.

Ukupno postova: 2265. in 307 subjects

 

 neaktivnost igraca !!!!

Go down 
+12
luka_mikey
Aleksa4
weka_kt
XTRAA
Jovica
Rodj@k
master
RADiCAL
iNSANE
RoadRunner
gilliermo
LakiLane
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
master
Clan Member
Clan Member
master


Posts : 309
Points : 396
Reputation : 2
Join date : 24.10.2010
Age : 32
Location : Samobor

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 15:06

E jel ti sad jasno sve:D
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 15:08

apsolutno sve
[Vrh] Go down
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 17:25

Meni i dalje nije jasno ovo parkiranje bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
Aleksa4
Clan Member
Clan Member
Aleksa4


Posts : 268
Points : 458
Reputation : 2
Join date : 02.10.2010
Location : brdovec TOTALNO nije metropola

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 18:59

ni meni nije jasno samo si stvarate posao
[Vrh] Go down
luka_mikey
Clan Member
Clan Member



Posts : 48
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 23.11.2010
Age : 29
Location : Brdovec nije metropola

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 19:02

Rodj@k je napisao/la:
neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 670119
Šta vam nije jasno?!

Pa nismo htjeli da se kicka iz klana jer su neke od persona duže vrijeme u klanu a ovo bi bilo upozorenje.

Ukoliko nije u tjedan aktivan leti van iz SPSV-a i amen.

I da dodam da je tjedan sasvim dovoljan tj ak nisu aktivni još od prije a sad nakon ovog upozorenja u narednom tjednu dana nisu pokazali aktivnost smatram da "više neaktivnosti" ne treba za definitvni kick iz klana.

Klan i podklan su podosta popunjeni al i dalje se nemože sabrat ekipa za war jer većina igra sa drugima klanovima

Ovo nije u redu da se ovak prepucavamo na forumu i da se svaka odluka dočeka na nož... makar znam i zašto...



odkad si posto admin nekako si se počeo formalno izražavat o.O.. ja sam inactive i igrat ću CoD samo preko vikenda, sumnjam da ću preko tjedna.. jeli to u redu ili je to premalo aktivnosti?

EtoStoSamVruc/Triple X
[Vrh] Go down
Aleksa4
Clan Member
Clan Member
Aleksa4


Posts : 268
Points : 458
Reputation : 2
Join date : 02.10.2010
Location : brdovec TOTALNO nije metropola

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:22

slazem se sa tripleksom neki ljudi imaju zivote
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:26

ma meni smeta to što je većina znala moje razloge, i to sam stalno ponavljo dok sam igrao war s vama na sestrinom kompu, a to što su ljudi ne doživljavaju nije moj problem, jer sam to ponavljo ohoho puta
kao drugo: imamo glavnog admina i sporedne, i rekli ste ništa na svoju ruku, ok razumijem većina je vas bila za, no inače bi razumio da vas ima 15 pa reko ok kako većina kaže, ali vas je par i onda bi bilo dobro da bude jednoglasna odluka
treće: izbaciti xtruu iz essv-a, koji je od samih početaka, je sulud potez i samim time ste izgubili moje poštovanje
4to: oni moji nickovi su i bili znak protesta ali prvenstveno zajebancija mene i genijusa
5: zašto niste porazgovarali s osobama zašto nisu aktivni? jel imamo forum? imamo. jel imamo se svi na xfu? imamo. jel se imamo i na fejsu? imamo, pa zar je bilo teško poslati i pitati osobe zašto niste više aktivni i reći samim time što sljedi ako je aktivnost smanjena.
a ne da ja sad dođem i vidim izbačen, dobro premješten u spsv bez da je itko išta rekao, bez upozorenja.
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:34

Sad sta je od pocetka essv-a treba mu dici spoemnik? pa mislim ej ako nije active nema sta radit tu... to da ih 15 kaze to je vise neki sustav prevelike demokracije, zna se ko je admin i on donosi odluke ...
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:36

A i ti bukovac nemoras uvik biti bahat kad ti se nesto kaze, za rodjino formalno pisanje tu nije nista lose, kad bi svak pisa u stilu njega bilo bi reda i mira na ovom forumu...
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:39

pa i ti si dugo bio neaktivan pa si ostajo tamo u essvu, i runner je još uvijek tamo,što su i njega trebali izbacit? jovice isto nema dugo, ej pa i on onda treba u spsv. jura također, dabo itd itd...neki respekt treba postojat, kodeks... imam izrazito veliko mišljenje o svim starijim essv članovima, jer da nije bilo njih ne bi ni postojao taj klan.
pa jel hoće demokraciju? da. pa zašto onda se tak radi. ok shvaćam bilo ih je više za. ali brate onda se trebaju svi dogovarat i razmotrit sve...

+za rodjaka. prije si bio mnogo bolji, više zajebancije, više si ovo uzimao kao zabavu. sad odjednom odkad si postao admin stvari postaju drugačije, nema više zeke peke, sve shvaćaš ozbiljno
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:44

Jednostavno oko tih stvari sta se tice membera se nemogu svi dogovarat i trazit glasovi, jer opet je stvar u aktivnosti, dok svi izglasaju sta ce se napravit problem postani gori, mislim ovo je kao neka preventiva sta rade admini i to treba respektirat, a sta se tice moje neaktivnosti, ja sam izasao iz klana jer sam rekao da ne zelim vise se bavit vodjenjem svih funkcija pa sam otisao...
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:45

A za juru dabu i njih ostale rec cu im da sad nakon wara popricaju o tome
[Vrh] Go down
Rodj@k
Clan Member
Clan Member
Rodj@k


Posts : 108
Points : 144
Reputation : -1
Join date : 07.01.2011
Age : 43
Location : Vinkovci

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:47

Družba je družba a služba je služba...

+ za weku, prije si bio puno bolji sad otkako si dobio novi laptop nema više wazzaaapp..al ok ( na budem neformalan) bmk
[Vrh] Go down
http://www.euroexpress.hr
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:55

Rodj@k je napisao/la:
Družba je družba a služba je služba...

+ za weku, prije si bio puno bolji sad otkako si dobio novi laptop nema više wazzaaapp..al ok ( na budem neformalan) bmk
ma nije novi, isti laptop samo s novom matičnom, ona se skurila
a gle danas kad sam došo na ts, reko sam ti normalno bok, pozz sam vas sve. a i tad sam bio ljut jer bez ikakvog, ponavljam, bez ikakvog upozorenja sam bio prebačen.i tu ću se opet ponavljat, da ste nas pitali nešto o tome i rekli jbg sry prebacit ćemo vas tu i tamo zbog čega vamo tamo, mogli bi se sve dog, ali ne, nitko nije ni pitao. jbg ja moram javit head adminu kažete? pa džabe onda otvaram temu tu i govorim da neću moć bit aktivan zbog laptopa dok ne dođe s popravka. i eto obavijestim i opet ne valja...
i danas sam opet morao objašnjavat, a i ptica na grani sve zna...jbg nemrem ni ja uvijek bit staložen
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 20:59

Pa dobro koliko se ja sjecam vratili su te? Problem je mozda u tome sta vas nisu obavijestili, sad svi znaju za drugi put...
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:01

RADiCAL je napisao/la:
Pa dobro koliko se ja sjecam vratili su te? Problem je mozda u tome sta vas nisu obavijestili, sad svi znaju za drugi put...
još ne. pa nisu da, i zbog toga sam najviše i bio ljut. kažu razgovarajte sa nama, pa zar ne bi onda trebalo biti i obrnuto? meni nije problem ako završim u spsvu, ali ne na takav način. jer ionako je to moj prvi klan, i uvijek je raja u njem bila dobra Very Happy
[Vrh] Go down
zwekan
Admin
Admin
zwekan


Posts : 150
Points : 263
Reputation : 24
Join date : 20.09.2010
Age : 61
Location : Croatia-Čakovec

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: ??   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:04

Kao prvo Weka ako smo izgubili Tvoje poštovanje smatram da nećeš poštivati odluke Admina.Razgovarali smo o tvojem slučaju sa tobom na tsu (Rade, Rodjo, Master;Pazi Metak i ti ) a sad opet druge priče na forumu.

Nemam riječi!!

[Vrh] Go down
gilliermo
Clan Member
Clan Member
gilliermo


Posts : 208
Points : 242
Reputation : 8
Join date : 28.03.2011

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:08

ma daj brate mili maknete ljude u spsv zato jer kazete da nas je dosta u essv i zato jer se nisu udostojali doc tjedan dana na xf i bacit war a bili su zauzeti necim drugim sasvim normalnim ... kazete puno nas je u essv (24) a njih (9) je totano inactive
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:11

zwekan je napisao/la:
Kao prvo Weka ako smo izgubili Tvoje poštovanje smatram da nećeš poštivati odluke Admina.Razgovarali smo o tvojem slučaju sa tobom na tsu (Rade, Rodjo, Master;Pazi Metak i ti ) a sad opet druge priče na forumu.

Nemam riječi!!

to što ste izgubili moje poštovanje trenutno, ne znači da neću slušati vaše naredbe na waru, da neću uvažavati pravila vezana za neke stvari. odvajam emocionalno od pa hajmo reći poslovno. no jednostavno ne mogu vjerovat da ste to na takav način napravili. i na tsu smo pričali da, i jedino što ste rekli da je 50% moja krivica. a ne vidim po čemu je to 50 posto moja krivica kad sam obavijestio na forumu, kad sam svako malo kad sam našao vremena odigro war i rekao da još uvijek nemam laptopa. i da jbg očito je i moja krivica što nisam nadgledo nećaka i sestru dok su u svome stanu i na kompjuteru.
[Vrh] Go down
paziMetakHR
Admin
Admin
paziMetakHR


Posts : 110
Points : 205
Reputation : 8
Join date : 08.10.2010
Age : 38
Location : Pula

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:18

jesam ja lud ili previse pijem opet.. ali koliko me mozak sluzi mi smo pricali na ts weka???? omfgwtffof jesam ja lud ili je sve bilo razrijeseno? Cemu ovo weka?

[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:24

paziMetakHR je napisao/la:
jesam ja lud ili previse pijem opet.. ali koliko me mozak sluzi mi smo pricali na ts weka???? omfgwtffof jesam ja lud ili je sve bilo razrijeseno? Cemu ovo weka?

pa time što onda nismo sve razriješili jer sam moro ić. i zaš se sad vadite na to pričali smo? da, ali ne dovoljno mene samo zanima: da li ste to mogli normalnije odradit? jeste. Imate svi više godina od mene i valjda znate da bi bilo u redu da se prvo oko promjena obavijesti nešto. I elektra obavijesti ako misli isključit struju na određeno vrijeme, isto tako i hrvatske vode. Pa zašto tu praksu i ne provoditi ovdje.
nego reci ti metak kak bi tebi bilo da nakon što (u pizdu materinu i više s ponavljanjem) dođeš i vidiš da si prebačen u podklan bez ikakvog jebemti? nakon što si i bogu dopizdio s ponavljanjem zašto i kako? Ljudi smo i sve se može dogovorit. postoje i bolji načini, a vi "zreliji" bi to pogotovo trebali znati..
oh moram i ja popiti koju kao i ti da mislim da se nije ovo desilo.
peace
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:25

Moze u malo kracim crtama, jer nisam nikad volia lektiru citat a kamoli duge replyove Very Happy
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:28

RADiCAL je napisao/la:
Moze u malo kracim crtama, jer nisam nikad volia lektiru citat a kamoli duge replyove Very Happy
pizdek jedan Razz
jbg ne ide to tako rade Razz
[Vrh] Go down
paziMetakHR
Admin
Admin
paziMetakHR


Posts : 110
Points : 205
Reputation : 8
Join date : 08.10.2010
Age : 38
Location : Pula

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:41

pa sta ti klan lici na jebenu elektru , ajde 100 sklekova odma! neaktivnost igraca !!!! - Page 2 608384 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 290773 neaktivnost igraca !!!! - Page 2 113434
[Vrh] Go down
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 21:42

Ceka se lakijeva mega poruka, molim za strepljenje...
[Vrh] Go down
Sponsored content





neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: neaktivnost igraca !!!!   neaktivnost igraca !!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
neaktivnost igraca !!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Eto Sto Sam Vruc / Clan :: NOVOSTI-
Forum(o)Bir: