Eto Sto Sam Vruc / Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaWar resultsGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 50, dana 12/4/2021, 03:00.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
master
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
Jovica
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
Aleksa4
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
gilliermo
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
gio
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
weka_kt
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
Genius?!
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
iNSANE
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
zwekan
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
RADiCAL
Novi server DM!! I_vote_lcapNovi server DM!! I_voting_barNovi server DM!! I_vote_rcap 
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 415.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Drakze.

Ukupno postova: 2265. in 307 subjects

 

 Novi server DM!!

Go down 
+2
master
zwekan
6 posters
Autor/icaPoruka
zwekan
Admin
Admin
zwekan


Posts : 150
Points : 263
Reputation : 24
Join date : 20.09.2010
Age : 61
Location : Croatia-Čakovec

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime27/10/2011, 17:13

Zahvaljujemo se www.tronyx-hosting.info na sponzoriranom serveru kao i filipu što je kontaktirao snjim i sredio to .

IP: 88.198.14.177:22123

Pozdrav!!
[Vrh] Go down
master
Clan Member
Clan Member
master


Posts : 309
Points : 396
Reputation : 2
Join date : 24.10.2010
Age : 32
Location : Samobor

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime27/10/2011, 18:14

Koliko imamo servera sad 10? Very Happy
[Vrh] Go down
gilliermo
Clan Member
Clan Member
gilliermo


Posts : 208
Points : 242
Reputation : 8
Join date : 28.03.2011

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime27/10/2011, 18:40

server lijepi cudo ali laga dosta
[Vrh] Go down
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime27/10/2011, 18:48

gilliermo je napisao/la:
server lijepi cudo ali laga dosta
lijepi nemoguće a nelijepi očito :/
[Vrh] Go down
Rodj@k
Clan Member
Clan Member
Rodj@k


Posts : 108
Points : 144
Reputation : -1
Join date : 07.01.2011
Age : 43
Location : Vinkovci

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime27/10/2011, 20:40

Aj smanjite doživljaj, srv je sponzorstvo pa kak se kaže, poklonu se u zube ne gleda...


Lagga lagga nek lagga...i džabe je i šta sad ak lagga..oćemo reć nećemo ga jer lagga?!
[Vrh] Go down
http://www.euroexpress.hr
weka_kt
Clan Member
Clan Member
weka_kt


Posts : 167
Points : 376
Reputation : 19
Join date : 12.08.2010
Age : 33
Location : Kutina

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime27/10/2011, 21:03

Rodj@k je napisao/la:
Aj smanjite doživljaj, srv je sponzorstvo pa kak se kaže, poklonu se u zube ne gleda...


Lagga lagga nek lagga...i džabe je i šta sad ak lagga..oćemo reć nećemo ga jer lagga?!
pa naravno da nećemo Very Happy ...
[Vrh] Go down
Jelovac
Clan Member
Clan Member
Jelovac


Posts : 32
Points : 44
Reputation : 2
Join date : 28.07.2011
Age : 42

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime28/10/2011, 10:36

Rodj@k je napisao/la:
Aj smanjite doživljaj, srv je sponzorstvo pa kak se kaže, poklonu se u zube ne gleda...

Poklonjenom "konju" se ne gleda u zube.. Wink
[Vrh] Go down
zwekan
Admin
Admin
zwekan


Posts : 150
Points : 263
Reputation : 24
Join date : 20.09.2010
Age : 61
Location : Croatia-Čakovec

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: ??   Novi server DM!! Icon_minitime28/10/2011, 11:25

Kao prvo server meni ne laga, kao drugo još jedanput hvala sponzoru.Nekima laga na svim serverima, pa ljudi malo kontaktirajte sa svojim provajderima pa pitajte zassto Vam laga.Malo si korigirajte servise u windowsima ( prydz nissta osobno ali tebi zaista laga na svim serverima).Ako nekome ne ljepi stavit ccu u cfg patafix pa će raditi.Malo šale.

Kao drugo server se nalazi u Njemačkoj, polagano se ko želi igrati cb privikavajte na servere smještene tamo jer 95 posto clanova Vam neče igrati cb na hrvatskom hostingu.

Pozdrav.

P.S. Ko želi neka zahvali bez nepotrebnih komentara!!

[Vrh] Go down
gilliermo
Clan Member
Clan Member
gilliermo


Posts : 208
Points : 242
Reputation : 8
Join date : 28.03.2011

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime28/10/2011, 12:10

zweko meni osobno predrago sta smo dobili jos jedan server sritan sam sta ga uopce imamo to sta laga nema veze a to sta se tice moga laga to je meni vise do kompa nego do veze jer mi je ping ok ali nema veze otom potom fala zweko
[Vrh] Go down
master
Clan Member
Clan Member
master


Posts : 309
Points : 396
Reputation : 2
Join date : 24.10.2010
Age : 32
Location : Samobor

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime28/10/2011, 12:46

Pridz ja neznam sta se cudis.Normalno da ce ti lagat svugdje kad imas kolko ono preko 80 PROCESA upaljenih...
Tebi mora da je stalno oko 40-60% procesora(cpu-a)stalno zauzeto i stalno je neki bog upaljen i stalno ti uzima memoriju i sve ostalo.
Sad je meni jasno kak ti inace imas manje fps-a neg mi ostali a konfiguracije su ti oke i zasto ti uvjek laga.
Komp ti se jebeno GUSI!!!!!
[Vrh] Go down
gilliermo
Clan Member
Clan Member
gilliermo


Posts : 208
Points : 242
Reputation : 8
Join date : 28.03.2011

Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime28/10/2011, 13:37

jao master znam ja sve te cinjenice ... ne trebas mi govorit razumim da meni nije do veze nego do orginalne windows 7 koja me tare ali jbg sta je tuje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi server DM!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi server DM!!   Novi server DM!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi server DM!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» novi server
» Novi war server!!
» Novi server
» Novi server
» Novi ts server i i war server

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Eto Sto Sam Vruc / Clan :: NOVOSTI-
Forum(o)Bir: