Eto Sto Sam Vruc / Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaWar resultsGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 50, dana 12/4/2021, 03:00.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
master
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
Jovica
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
Aleksa4
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
gilliermo
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
gio
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
weka_kt
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
Genius?!
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
iNSANE
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
zwekan
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
RADiCAL
www.essv.hr/com/net I_vote_lcapwww.essv.hr/com/net I_voting_barwww.essv.hr/com/net I_vote_rcap 
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 415.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Drakze.

Ukupno postova: 2265. in 307 subjects

 

 www.essv.hr/com/net

Go down 
+3
Rodj@k
LakiLane
RADiCAL
7 posters
Autor/icaPoruka
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 10:12

Jedna stara ideja...

Dakle rijec je ozivljavanju stranice klana, kao i za sve pothvate u klanu trazi se doprinos, zanima me tko bi moga platiti i koliko ste spremni za dat.

Sta se tice placanja domene, domena se placa svako godinu dana u iznosu od 100-500 kn, sve zavisi o tarifi koju odaberemo, znaci da uzmemo tarifu od 500 kn, a ima nas 10 sta hoce platit, to je 50 kn godisnje da svatko uplati na racun, a do 50 kn dodjete tako da svaki tjedan u godinu stavite sa stranice u kasicu "essv" i problem rijesen...

Ovo se nemora rijesiti brzo, ali bih volia da se stranica rijesi bar do bozica, jer ja cu biti jednim dijelom zaduzen za nju, a onaj period bozic i nova godina necu biti bas u funkcionalnom stanju Very Happy
[Vrh] Go down
LakiLane
Admin
Admin
LakiLane


Posts : 102
Points : 258
Reputation : 26
Join date : 11.09.2010
Age : 33
Location : Vukovar

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 11:03

lepa zamisao al piši promalo, neznam ko ce uplatiti, vidis kako stoje uplate za server
[Vrh] Go down
Rodj@k
Clan Member
Clan Member
Rodj@k


Posts : 108
Points : 144
Reputation : -1
Join date : 07.01.2011
Age : 43
Location : Vinkovci

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 11:08

Ma nije propalo još ništa.Budemo se dogovorili pa skupimo novac.Mislim da nekih 300 kn na godišnjoj razini nije prevelik problem može se za početak i kvartalno platit tj za prav tri mjeseca.

Rade će sa pajdom vidit koji hosting pa budemo znali koja je točna cifra.

Rade jel se može prenijet cijeli ovaj forum na novi web?Znači svi podatci i jednostavno sve da bude preseljeno na novu lokaciju.

I još imam ideju za kraj!To ću probat ja organizirat.

Kasice prasice za logom ESSV-a! bounce
[Vrh] Go down
http://www.euroexpress.hr
Jovica
Admin
Admin
Jovica


Posts : 269
Points : 663
Reputation : 18
Join date : 09.08.2010
Age : 37
Location : Vukovar

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 11:25

www.essv-clan.com je oko 400kn godisnje kod omnigenusa najjaci paket,ali nikako da uhvatim online iksija iz omngenusa da vidim da nam sponzoriraju domenu,jer su bile neke price o tome,bar popust neki !
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/jovica01
RADiCAL
Clan Member
Clan Member
RADiCAL


Posts : 149
Points : 590
Reputation : 64
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Location : Split

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 12:07

Jovo vidi ti sa tim fraerom, moj prijatelj ce nam to sve sredit... pa ce mi objasnit osnove mada i sam znam nesto raidt!

A rodjo sta se tice foruma mozemo cijeli forum prenijeti...
[Vrh] Go down
master
Clan Member
Clan Member
master


Posts : 309
Points : 396
Reputation : 2
Join date : 24.10.2010
Age : 32
Location : Samobor

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 12:34

Ja mislim da je nama cisto dosta ovaj forum sta imamo,trenutno nama netreba web niti nista vise.
[Vrh] Go down
paziMetakHR
Admin
Admin
paziMetakHR


Posts : 110
Points : 205
Reputation : 8
Join date : 08.10.2010
Age : 38
Location : Pula

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 14:07

Ja se slažikam sa masterom.. ALI ako bude volje i uplata zasto ne!

Samo mene cete preskocit sa novcicima , bikoz key ovej server onej, key jos tamo neki, jack daniels, nove papuce, 100 poklona, picke materine, dosta para sam dao za zajebanciju.. treba ulagat.. Laughing Laughing

[Vrh] Go down
Genius?!
Clan Member
Clan Member
Genius?!


Posts : 167
Points : 259
Reputation : 12
Join date : 06.12.2010
Age : 29

www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime18/10/2011, 15:58

jovica je napisao/la:
www.essv-clan.com je oko 400kn godisnje kod omnigenusa najjaci paket,ali nikako da uhvatim online iksija iz omngenusa da vidim da nam sponzoriraju domenu,jer su bile neke price o tome,bar popust neki !

sexy Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





www.essv.hr/com/net Empty
PostajNaslov: Re: www.essv.hr/com/net   www.essv.hr/com/net Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
www.essv.hr/com/net
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bye bye ESSV
» BB ESSV.....
» vise nikog u essv
» Trening Essv & Spsv
» ESSV/SPSV Summer Cup

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Eto Sto Sam Vruc / Clan :: NOVOSTI-
Forum(o)Bir: