Eto Sto Sam Vruc / Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaWar resultsGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 50, dana 12/4/2021, 03:00.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
master
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
Jovica
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
Aleksa4
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
gilliermo
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
gio
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
weka_kt
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
Genius?!
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
iNSANE
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
zwekan
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
RADiCAL
WAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_lcapWAR SERVER uplate!!!!!!! I_voting_barWAR SERVER uplate!!!!!!! I_vote_rcap 
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 415.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Drakze.

Ukupno postova: 2265. in 307 subjects

 

 WAR SERVER uplate!!!!!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Rodj@k
Clan Member
Clan Member
Rodj@k


Posts : 108
Points : 144
Reputation : -1
Join date : 07.01.2011
Age : 43
Location : Vinkovci

WAR SERVER uplate!!!!!!! Empty
PostajNaslov: WAR SERVER uplate!!!!!!!   WAR SERVER uplate!!!!!!! Icon_minitime8/10/2011, 19:24

Pa dobro jel niko ne planira ništa uplatit za war server????

Ostalo je još 13 dana do isteka pa si razmislite hoćemo li imat war server!!!!!!!!!
Možda se riješi neki sponzorirani server al i dalje bi se trebalo nešto uplatit tek toliko da se ima novaca za eventualni ts il nešto treće.

Ostali smo bez TS-a, war server je pri kraju a izgledi da se produlji su nikakvi....čemu to vodi?!?!?!?
Od nas otprilike 35 u ESSV-u i SPSV-u da niko nemože ništa uplatiti za war srv il eventualno ts?!?!?!??

I mi votamo o majicama kao o logu...mislim....ALOOO...nemožemo skupiti pišljivih 120 kn a mi bi majice sa ovim il sa onim logom?!?!!?!!!?!?

Ne prisiljavam ja nikog da uplaćuje al ak smo ekipa i svi bi sve imali, dajte malo...učestvujte...doprinesite...POMOGNITE!!!

Na prijavama su svi stavili da bi plaćali srv a sad niko ništa.
[Vrh] Go down
http://www.euroexpress.hr
BIG
Clan Member
Clan Member



Posts : 108
Points : 182
Reputation : 11
Join date : 13.08.2010
Age : 29
Location : METROPOLA

WAR SERVER uplate!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: WAR SERVER uplate!!!!!!!   WAR SERVER uplate!!!!!!! Icon_minitime8/10/2011, 19:30

moze neki linkic do ziroracuna ?
[Vrh] Go down
http://www.etostosamvruc.forumotion.com
paziMetakHR
Admin
Admin
paziMetakHR


Posts : 110
Points : 205
Reputation : 8
Join date : 08.10.2010
Age : 38
Location : Pula

WAR SERVER uplate!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: WAR SERVER uplate!!!!!!!   WAR SERVER uplate!!!!!!! Icon_minitime9/10/2011, 09:02

[Vrh] Go down
Sponsored content





WAR SERVER uplate!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: WAR SERVER uplate!!!!!!!   WAR SERVER uplate!!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WAR SERVER uplate!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Uplate za server II
» War server uplate!!!
» Uplate III!!!
» Novi ts server i i war server
» COD 4 Server

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Eto Sto Sam Vruc / Clan :: NOVOSTI-
Forum(o)Bir: