Eto Sto Sam Vruc / Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaWar resultsGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 50, dana 12/4/2021, 03:00.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
master
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
Jovica
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
Aleksa4
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
gilliermo
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
gio
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
weka_kt
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
Genius?!
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
iNSANE
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
zwekan
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
RADiCAL
Citeri pa hajd... I_vote_lcapCiteri pa hajd... I_voting_barCiteri pa hajd... I_vote_rcap 
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 415.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Drakze.

Ukupno postova: 2265. in 307 subjects

 

 Citeri pa hajd...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Jelovac
Clan Member
Clan Member
Jelovac


Posts : 32
Points : 44
Reputation : 2
Join date : 28.07.2011
Age : 42

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime31/8/2011, 15:42

Neko govori: server je OK, nema citera, psovanja i tako to...
Naravno da nema ako je admin tu, ali šta se dešava iza "zastora"?? Pogledajte sami.
ESSV ili SPSV/RR je bio tu pa može potvrditi ovo! Rcon je promjenjen pa nisam mogao ništa uraditi? No

Citeri pa hajd... Citer112

Citeri pa hajd... Citer210

Citeri pa hajd... Citer310
[Vrh] Go down
gio
Clan Member
Clan Member
gio


Posts : 168
Points : 297
Reputation : 11
Join date : 09.08.2010
Age : 31
Location : prisap-Livno

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime31/8/2011, 18:30

rcon je promjenjen jer ste vi samovoljni ako ga dobijete da kikate ocite haxore onda ga koristite samo za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ne mi damo rcon vi prckate po server opcijama iskljuci se wepon rotacija..... serveer poludi kikate igrace jer su dobri,,,kikate jer se svadjaju !!!NEK SE SVADJAJU JEBI IM MATER ZANEMARI !!!!!! wh i aimbot su preociti ..aimbot sa marsa primjetis a wh spect minut dva i uvjeri se ako nisi siguran opali pbss uzmi ip micemo vidjet i dobit ce ban . TOČKA.
[Vrh] Go down
Jelovac
Clan Member
Clan Member
Jelovac


Posts : 32
Points : 44
Reputation : 2
Join date : 28.07.2011
Age : 42

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime31/8/2011, 20:20

Za to "prckanje" po serveru, nemam osobno nista s tim, tako da se necu ni naci u tome!
Ko je radio te stvari nek se javi sam!
A vi koji imate rcon, pored warova, udjite malo i vamo!

Evo još jedna isti dan:
Citeri pa hajd... Citer410
[Vrh] Go down
RoadRunner
Clan Member
Clan Member
RoadRunner


Posts : 57
Points : 83
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime1/9/2011, 11:23

posto me se spominje, potvrđujem... al jbg, problem traje vec neko vrime... No
[Vrh] Go down
slayerxhr
Admin
Admin
slayerxhr


Posts : 123
Points : 1071
Reputation : 14
Join date : 10.03.2011
Age : 35
Location : Zagreb ATM

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime3/9/2011, 17:16

mislim da se računa nekih cca 4 haksora ozbiljna po danu.. jbg kod mene isti problem.. dodjes igrat i onda sta ces mu glupo se uopce svadjat il igrat kad nist nemozes, ekipa kaze kickaj ja kazem pogledat cu jel ima ko s rkonom i na tom ostane.. nadam se da ćemo bar nekak smanjit taj problem.. ja se ne zivciram oko coda toliko al ono mislim da svako voli nakon ludog dana bar normalni cod odigrat i da ce se nac u tom sto pricam
[Vrh] Go down
slayerxhr
Admin
Admin
slayerxhr


Posts : 123
Points : 1071
Reputation : 14
Join date : 10.03.2011
Age : 35
Location : Zagreb ATM

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime3/9/2011, 19:42

zwekanu nagrada za čovjeka dana.. kicko je "lOW" lika 50 puta i broji se još hh

bravo zweko! cheers
[Vrh] Go down
slayerxhr
Admin
Admin
slayerxhr


Posts : 123
Points : 1071
Reputation : 14
Join date : 10.03.2011
Age : 35
Location : Zagreb ATM

Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime3/9/2011, 20:45

zweko nije dugo trajalo doso novi i stari.. a dobro par mapa je bilo cisto bar nest Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Citeri pa hajd... Empty
PostajNaslov: Re: Citeri pa hajd...   Citeri pa hajd... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Citeri pa hajd...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Eto Sto Sam Vruc / Clan :: HAXORI-
Forum(o)Bir: